O firmie

Kim jesteśmy?

Firma MEDICSOFT powstała w 2001 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jej korzenie wywodzą się z firmy ERATO s.c., utworzonej w 1986 roku.  Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu. Działamy na terenie województwa dolnośląskiego oraz opolskiego.  Zapewniamy wsparcie informatyczne dla klientów w branżach: farmaceutycznej, medycznej oraz wielu innych. Drugą naszą silną stroną jest biuro rachunkowe prowadzone przez zespół wykwalifikowanych księgowych.

Profil działalności?

Podstawą naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług informatycznych i księgowych dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Wysoko wykwalifikowana kadra młodych zdolnych pracowników już od wielu lat świadczy usługi i zdobywa nowe doświadczenia na rynku informatycznym Dolnego Śląska oraz całego kraju.

Naszym celem, który konsekwentnie realizujemy od początku działalności, jest wspomaganie firm sektora farmaceutycznego, medycznego oraz innych branż w zarządzaniu, poprzez dostarczanie im nowoczesnego sprzętu i specjalistycznego oprogramowania oraz pomoc w jego wdrażaniu i eksploatacji.

Pomagamy w otwarciu i rozpoczęciu działalności przygotowując w pełni funkcjonalny system przepływu informacji. Świadczymy usługi informatyczne długofalowo wiążąc się z klientem, zapewniając mu konsultacje, pomoc techniczną a także projektowanie, realizację, integrację i wdrażanie specjalizowanych produktów, aplikacji i rozwiązań oraz kompletnych systemów informatycznych.

Nasze doświadczenie? 

Do dnia dzisiejszego wykonaliśmy kilkaset wdrożeń systemów informatycznych głównie na rynku farmaceutycznym i medycznym, które pozostają pod nasza stałą opieką.

Od lat współpracujemy z firmą KAMSOFT specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania farmaceutycznego i medycznego. Razem pokonujemy trudności, wdrażamy nowe oprogramowanie i staramy się ułatwić życie farmaceutom i lekarzom w ich codziennej pracy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty biura rachunkowego, opieki informatycznej oraz kontaktu z nami.